Homeopatie a těhotenství

junge mama gibt ihrem baby globuliTěhotenství a porod patří k fascinujícím jevům, které život poskytuje a ne málo žen označuje tuto fázi jako nejšťastnější a nejkrásnější období jejich života. Ale přesto pro velký počet nastávajících matek a jejich novorozenců přináší těhotenství a porod velkou zátěž, psychické útrapy a silné tělesné potíže. V průběhu těhotenství se mnoho žen potýká s nevolností, únavou, hemeroidy, nachlazením a dalšími zdravotními obtížemi, které dokážou nepříjemně potrápit. Navíc na mnohé nemoci nemůže budoucí matka užívat konvenční léky.

Homeopatie je léčba, která nemá žádné vedlejší účinky a právě z tohoto důvodu její obliba mezi těhotnými a rodičkami stoupá.Dobře vybraný homeopatický lék může ženě pomoci otěhotnět, udržet rizikové těhotenství nebo rozběhnout porod při přenášení dítěte.

Své nepopiratelné místo má homeopatie i při nepostupujícím porodu a jeho rekonvalescencí.Svou velkou roli hraje homeopatie při problémech s kojením a nadýmáním novorozenců. Homeopatie provede nastávající maminky bezpečně těhotenstvím, které představuje tolik fyzických a psychických změn.

Nabízím pomoc a dlouhodobé vedení během těhotenství a přípravy k porodu.