Poradna výživy

iStock_000005246001XSmallZdraví vyspělých zemí ochabuje. Za zdravotní péči utrácí na hlavu enormní prostředky. Přesto populace trpí nadváhou, cukrovkou, onemocněním srdce, rakovinou, osteoporózou, větší část obyvatel řeší nějaký zdravotní problém spojený s užíváním léků.

Česká republika si dlouhodobě udržuje primát u rakoviny tlustého střeva, rakovinou onemocní každý 3.člověk, 10 % populace má diabetes, roste počet případů srdeční choroby, vysokého krevního tlaku, osteoporózy, obezity, Alzheimerovy choroby, roztroušené sklerózy a dalších nemocí.

I u mladých lidí se stále častěji objevují tyto diagnózy. Spousta dětí trpí nadváhou .Dříve diabetem onemocněli pouze dospělí, dnes už I děti. Děti také užívají více léků než v minulosti.

V přírodě všechny formy života konzumují nějakou potravu, aby si udržely zdraví. Většina z nich jí intuitivně.Lidé tuto intuici do značné míry ztratili a proto konzumují především to, co je jejich společnost učí jíst. Protože peníze jsou v dnešním světě jednou z nejdůležitějších motivací, prodává se mnoho produktů a potravin kvůli finančnímu zisku, na úkor zdraví.

Člověk je jediný druh na Zemi, který se rozhodl jíst potraviny, které mu škodí. Stal se nejvíce nemocným na této planetě. Také se rozhodl změnit chemii a energii potravin, které konzumuje, jejich zpracováním a tepelnou úpravou. Mnohé z těchto potravin tělo posléze dráždí, zahleňují a vyvolávají v něm záněty. Některé potraviny se v našich tkáních chovají jako lepidlo, jiné obsahují smrtelně jedovaté chemikálie a těžké kovy.

  • Nabízím vám radikální změnu ve vašem stravování, která vede od chronických nemocí, jež nelze vyléčit konvenčními léky ani operačně, směrem ke zdraví
  • Poradím vám jak se stravovat, abyste předešli chronickým civilizačním chorobám
  • Poradím vám, jak změnit jídelníček pro redukci nadváhy, tak abyste se mohli najíst, ale zhodili nadbytečné kilogramy zcela přirozeně a přitom upevnili své zdraví

Tato doporučení se opírají o mé celoživotní zkušenosti a studium. Jejich správnost potvrdila největší dietologická studie novověku. Výsledky jsou v mnoha směrech šokující, odporují většinovému názoru, který byl vytvářen byznysem, neznalostí nebo ideologií.